Ve dnech 4.7 - 6.7.2022 máme ZAVŘENO! Děkujeme za pochopení

Video: Návod na ovladač k motodlaze Artromot K1 Klasik

Ovladač ke kolenní motodlaze Artromot K1 patří k těm nejjednodušším – má pouze 4 otočné knoflíky. Tento ovladač se nazývá K1 Klasik.

  • Levým horním knoflíkem nastavujete propnutí neboli extenzi
  • Pravým horním knoflíkem nastavujete pohyb neboli flexi.
  • Levým spodním knoflíkem nastavujete rychlost chodu motodlahy.
  • Pravým spodním knoflíkem nastavujete dobu, po kterou motodlaha čeká v horní a ve spodní pozici.

Motodlahu spustíte stisknutím červeného tlačítka. Jakmile je motodlaha v chodu, dioda se rozsvítí zeleně. V případě, že stisknete jakékoliv tlačítko nebo tlačítko „start“, motodlaha se zastaví a dioda začne svítit oranžově.

Samotné nastavení úhlů a rychlosti motodlahy

V levém horním rohu ovladače nastavujete spodní mez neboli propnutí (taktéž extenzi). Tlačítko zmáčknete směrem k ovladači a tímto stlačeným knoflíkem pohybujete doprava nebo doleva. Na displeji můžete vidět hodnotu, kterou nastavujete.

  • Spodní mez se většinou nastavuje na hodnotu 0°. Není však problém tuto hodnotu nastavit na -5°nebo až na -10°, což je mezní hodnota této motodlahy.

Hodnotu pohybu (taktéž flexe) nastavíte pravým horním knoflíkem. Stejně jako u předchozího tlačítka, toto opět zmáčknete k ovladači a můžete pohybem doprava či doleva nastavovat potřebnou mez.

Levým spodním knoflíkem nastavujete rychlost motodlahy. Stejně jako u předešlých tlačítek zmáčknete i tento knoflík k ovladači a pohybem doprava nebo doleva nastavujete správnou rychlost motodlahy.

  • V případě, že hodnota ohybu je kolem 50 až 60 stupňů, doporučujeme začínat pomaleji, a to na 50 až 60 % rychlosti. V případě, že váš ohyb je 80 až 90 nebo i více stupňů, doporučujeme nastavit již 100% rychlost.

Poslední tlačítko na ovladači je pro nastavení doby, po kterou motodlaha setrvá ve spodní nebo horní pozici. Můžete mít nastaveno 0 sekund, což znamená, že motodlaha nahoře ani dole nečeká. Doporučená doba setrvání motodlahy ve spodní a horní pozici je 4 až 10 vteřin

Zamknutý ovladač

V případě, že se vám na displeji ovladače objevil zamčený zámek a vy nemůžete motodlahu nastavit, podržte na dobu 5 až 7 vteřin obě levá tlačítka zároveň a zámeček se vám odemkne. Jakmile je zámek odemčený, můžete motodlahu opět nastavit.

Koupit  - kolenní motodlaha Artromot K1 Klasik

Pronajmout 

kolenní motodlaha Artromot K1 Klasik 

Přečtěte si také

  1. Video: Kyslíkový koncentrátor iGo 2 DeVilbiss – přenosný
  2. Video: Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení