Otázky a odpovědi

Ne. Kauce se při pronájmu neskládá, půjčovné se vyúčtuje vždy až v den vrácení motodlahy.

Po plastice vazu většina našich klientů motodlahu k rehabilitaci využívá 14 dnů. Po operaci TEP kolene a nebo TEP kyčle se na motodlaze doporučuje rehabilitovat až 3 týdny.

Stačí nám jeden pradovní den před zamýšleným vrácením zavolat a my vám objednáme přepravce, který u vás následující pracovní den motodlahu mezi 8 a 18 hodinou vyzvedne.

Motodlaha váží 11 kg a pohodlně se vejde do kufru auta nebo na zadní sedačky.

Oxygenoterapie je určena pro pacienty s chronickou respirační insuficiencí. A také k léčbě celé řady cévních onemocnění pro zvyšování výkonnosti a zlepšení kvality života v domácí péči.

Oxygenoterapie není vhodná pro pacienty trpící epilepsií, po transplantaci orgánů a při infekci dýchacích cest a plic.

Každá léčba s sebou nese jistá rizika. Vždy je proto potřeba aplikaci oxygenoterapie diskutovat se svým lékařem. On Vám sdělí, jakou koncentraci kyslíku potřebujete.

Kyslíkové koncentrátory – oxygenátory pronajímáme na neomezenou dobu. Potřebu pronájmu vždy určuje pacient. 

Oxygenoterapie zmírňuje negativní dopady kouření. Proto je vhodná i pro kuřáky. V blízkosti oxygenátoru je nicméně přísný zákaz kouření.

Většinou máme dostatek přístrojů k dispozici. Jsme schopni je expedovat okamžitě na výdejních místech či do 48 hod po celé České republice. Není tak potřeba volat dopředu. Pokud chcete mít ale jistotu, můžete si zavolat o rezervaci produktu a přístroj bude u vás ve chvíli, kdy se Váš příbuzný či vy vrátíte do domácího prostředí.