Podmínky pronájmu - Kyslíkový koncentrátor

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss

Kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) DeVilbiss 525 compact si můžete po dohodě osobně vyzvednout v sídle spol. Proormedent s.r.o. Podrobně vás seznámíme s obsluhou přístroje a vyberete si potřebné příslušenství.

Cena pronájmu kyslíkového koncentrátoru (oxygenátoru) DeVilbiss 525 compact na 1 den je 90 Kč. Od 61. dne pronájmu je cena 70 Kč za 1 den. Cena pronájmu cestovního kyslíkového koncentrátoru DeVilbis iGo nebo iGo2 je 200 Kč za 1 den nájmu.

Po Praze je dovoz, instalace a instruktáž zdarma v případě pronájmu oxygenátoru nejméně na 14 týden. Po dohodě dovážíme i o víkendu.

Po Středních Čechách je dovoz, instalace a instruktáž zdarma v případě pronájmu kyslíkového koncentrátoru nejméně na 4 týdny.

Zpět nám přístroj zašlete kurýrní službou Geis, kterou vám po dohodě objednáme jeden den před ukončením zápůjčky. Vy jen přístroj, dle přiložených instrukcí, zabalíte do krabice. Cena přepravy je 150 Kč. Při pronájmu delším jak 1 měsíc je dopravné zdarma.

Také je možné doručení kyslíkového koncentrátoru k vám domů přepravní službou TOPTRANS následující den po objednání. (v případě objednání do 13:45 hodin). Cena dle místa doručení.