PRONÁJEM - Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 525 PRONÁJEM

Pronájem
Neohodnoceno
Značka: DeVilbiss
100 Kč
.

K pronájmu nabízíme kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) DeVilbiss Compact 525, který umožní domácí oxygenoterapii. Zlepšuje kvalitu dýchání a života v domácí péči. Cena pronájmu za 1 den je 100 Kč. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyslíkový koncentrátor (oxygenerátor) Devilbiss Compact 525

Kyslík se aplikuje z přístroje pomocí kyslíkových brýlí či masky v domácím prostředí po dobu až 16 hod. denně. Kyslíkový koncentrátor má tu výhodu, že je částečně či plně mobilní. V domácím prostředí jej není obtížné přemístit na jakékoliv místo díky kolečkům a optimální váze.

Kyslíkový koncentrátor je vhodný pro dlouhodobou oxygenoterapii v domácím prostředí. Jedná se o stacionární přístroj, který koncentruje kyslík z okolního prostředí a pomocí kyslíkových brýlí či masky je aplikován pacientovi. Délka aplikace kyslíku pacientem může být po dobu až 16 hodin denně. Koncentrátor je vybaven kolečky, a proto je možné jej v domácím prostředí jednoduše přemístit.

Jedná se o americký přístroj, který je velmi spolehlivý, jednoduchý na provoz i obsluhu. Jelikož je přístroj nutné používat přes celý den a často i noc, jedná se o nejtišší přístroj ve své třídě. Hlučnost nepřesahuje 45 dBA, což odpovídá např. provozu akvária. Na tento typ kyslíkového koncentrátoru můžete napojit až 15 m dlouhou kanylu, což umožňuje V přístroji je také zabudována technologie "Turn Down Technology", která dbá na optimální spotřebu elektřiny přístroje.

Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. Jelikož je pacient doslova životně závislý na kvalitě kyslíku a tedy přístroji, který jej dodává, je permanentně sledována kvalita průtoku kyslíku a jeho koncentrace.

Jaké procento koncentrace kyslíku je tento kyslíkový koncentrátor schopen dodat?
V rozsahu 1 až 5 L/min je Compact 525KS schopen poskytnout 93 % kyslík (+/- 3 %). Tato čistota byla klinicky ověřená jako vyhovující pro dlouhodobou kyslíkovou terapii. Kyslík se aplikuje na základě doporučení lékaře.

Jak lze zjistit kvalitu kyslíku?
Pokud svítí zelený indikátor, je kvalita dodávaného kyslíku dobrá. Pokud ale kvalita kyslíku klesne pod určitou úroveň (84%), rozsvítí se žlutý indikátor. Přístroj může být používán, i pokud žluté světlo svítí, je ale vhodné začít hledat alternativní zdroj kyslíku. Pokud bude čistota kyslíku i nadále klesat (pod 60%), rozsvítí se červené světlo, v tu chvíli je nutné dodat alternativní zdroj kyslíku. V případě jakékoliv poruchy zabezpečíme okamžitě výměnu přístroje.

Doprava: 

Osobní vyzvednutí: ZDARMA

Rozvoz po Praze 200 Kč

Zasílatelská služba (PPL) do 48 hod. 150,- /cesta Kč

Přednosti

 • Spolehlivost
 • Velmi tichý provoz – max. 45 dBA
 • Velmi jednoduché ovládací prvky přístroje
 • Minimální údržba
 • Jednoduché nastavení průtoku kyslíkem
 • Zapuštění zvlhčovače do těla oxygenátoru (bezpečnější provoz)
 • Možnost napojit kanylu délky až 15 m.
 • Mobilní díky kolečkům na přístroji

Technické specifikace

 • Rozměry (V x Š x H): 62.2 cm x 34.02 cm x 30.4 cm
 • Váha: 16.3kg
 • Hlasitost: 45 dbA (50Hz)
 • Průtok: 0.5 – 5 l / min
 • Koncentrace kyslíku: 93% ± 3% (0.5 – 5l / min) 
 • Napájení: 230V / 50 Hz, spotřeba: cca 290 W při 2 l / min a cca 312 W při 5 l / min

 V případě zájmu si můžete přístroj také zakoupit !

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna kyslíkových koncentrátorů
Záruka: 3 roky

Kyslíkový koncetrátor DeVilbiss 525KS

Péče o kyslíkový koncetrátor - DeVilbiss

Výměna Hepa filtru u kyslíkového koncetrátoru DeVilbiss

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: