Ramenní motodlaha Artromot

4 položek celkem
Ramenní motodlaha ARTROMOT® S3 Komfort
Pronájem
300 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro CPM terapii řízena dálkovým ovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy  

80.00.059
Ramenní motodlaha ARTROMOT®-S4
Pronájem
350 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro CPM terapii řízena dálkovýmovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy. 

80.00.084C2
Ramenní motodlaha ARTROMOT® S3 Komfort
ZDARMAZDARMA
264 990 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro plynulou pasivní terapii řízena dálkovým ovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy. Motodlahu si můžete také...

80.00.024
Ramenní motodlaha S4 z boku
Novinka
ZDARMAZDARMA
319 427 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro CPM terapii řízena dálkovýmovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy.  Motodlahu si můžete také pronajmou!

80.00.084C

Motodlaha ramenního kloubu Artromot slouží ke zvýšení rozsahu pohybu po operaci. Díky cvičení na motodlaze dojde k urychlení rehabilitace a zmírňují se možné komplikace, které vznikají při dlouhodobém znehybnění kloubu. Nabízíme dva typy motodlahy na rameno. Novinkou je ramenní motodlaha Artromot S4, která má jako jediná na trhu k dispozici 3 motory pomocí kterých můžete najednou procvičovat tyto pohyby: Anteverze & retroverze, Abdukce & addukce, Vnitřní & vnější rotace a Extenze & flexe (elevace) s nataženou nebo ohnutou paží. Druhý nabízený model je praxí odzkoušená motodlaha na rameno Artromot S3 Komfort.