Ramenní motodlaha Artromot

4 položek celkem
Ramenní motodlaha ARTROMOT® S3 Komfort
Pronájem
300 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro CPM terapii řízena dálkovým ovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy  

80.00.059
Ramenní motodlaha ARTROMOT®-S4
Pronájem
350 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro CPM terapii řízena dálkovýmovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy. 

80.00.084C2
Ramenní motodlaha ARTROMOT® S3 Komfort
ZDARMAZDARMA
264 990 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro plynulou pasivní terapii řízena dálkovým ovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy. Motodlahu si můžete také...

80.00.024
Ramenní motodlaha S4 z boku
Novinka
ZDARMAZDARMA
319 427 Kč

Moderní motodlaha ramenního kloubu pro CPM terapii řízena dálkovýmovladačem s čipovou kartou pacienta a mnoha speciálními programy.  Motodlahu si můžete také pronajmou!

80.00.084C

Motodlaha ramenního kloubu Artromot slouží ke zvýšení rozsahu pohybu po operaci. Díky cvičení na motodlaze dojde k urychlení rehabilitace a zmírňují se možné komplikace, které vznikají při dlouhodobém znehybnění kloubu. Nabízíme dva typy motodlahy na rameno. Novinkou je ramenní motodlaha Artromot S4, která má jako jediná na trhu k dispozici 3 motory pomocí kterých můžete najednou procvičovat tyto pohyby: Anteverze & retroverze, Abdukce & addukce, Vnitřní & vnější rotace a Extenze & flexe (elevace) s nataženou nebo ohnutou paží. Druhý nabízený model je praxí odzkoušená motodlaha na rameno Artromot S3 Komfort.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení