PRONÁJEM - Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 1025KS

Pronájem
Neohodnoceno
Značka: DeVilbiss
150 Kč
.

K pronájmu nabízíme kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) DeVilbiss Compact 1025, který umožní domácí oxygenoterapii. Zlepšuje kvalitu dýchání a života v domácí péči. Cena pronájmu za 1 den je 150 Kč. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 ti litrový  oxygenátor DeVilbiss compact 1025KS

Kyslík se aplikuje z přístroje pomocí kyslíkových brýlí či masky v domácím prostředí po dobu až 16 hod. denně. Kyslíkový koncentrátor má tu výhodu, že je částečně či plně mobilní. V domácím prostředí jej není obtížné přemístit na jakékoliv místo díky kolečkům a optimální váze.

Kyslíkový koncentrátor je vhodný pro dlouhodobou oxygenoterapii v domácím prostředí. Jedná se o stacionární přístroj, který koncentruje kyslík z okolního prostředí a pomocí kyslíkových brýlí či masky je aplikován pacientovi. Délka aplikace kyslíku pacientem může být po dobu až 16 hodin denně. Koncentrátor je vybaven kolečky, a proto je možné jej v domácím prostředí jednoduše přemístit.

Jedná se o americký přístroj, který je velmi spolehlivý, jednoduchý na provoz i obsluhu. Jelikož je přístroj nutné používat přes celý den a často i noc, jedná se o nejtišší přístroj ve své třídě. Hlučnost nepřesahuje 65 dBA. Na tento typ kyslíkového koncentrátoru můžete napojit až 15 m dlouhou kanylu, což umožňuje 

Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. Jelikož je pacient doslova životně závislý na kvalitě kyslíku a tedy přístroji, který jej dodává, je permanentně sledována kvalita průtoku kyslíku a jeho koncentrace.

Jedna z nejmenších a nejlehčích jednotek o objemu 10 litrů na trhu

Vážící pouze 19 kg, je 10 litrový koncentrát kyslíku jedním z nejmenších a nejkompaktnějších koncentrátorů na trhu, který je ideální pro pacienty, kteří potřebují více než 5 l kyslíku. Zařízení pro měření kyslíku DeVilbiss (OSD®) je vybaveno výstupem kyslíku, který zajišťuje bezpečnost a spolehlivost výrobků.

Jaké procento koncentrace kyslíku je tento kyslíkový koncentrátor schopen dodat?
V rozsahu 1 až 10 L/min je Compact 1025KS schopen poskytnout 93 % kyslík (+/- 3 %). Tato čistota byla klinicky ověřená jako vyhovující pro dlouhodobou kyslíkovou terapii. Kyslík se aplikuje na základě doporučení lékaře.

  • Schopnost dodat až 96% čistoty O2 od 2 do 10 litrů/minutu
  • Zařízení je vybaveno přístupnými kontrolami pacienta, jasnými LED diodami, které lze vidět z dálky, chráněnou kanylu a zapuštěným okruhem zvlhčovače, aby nedošlo k poškození
  • Snímač OSD® pro nepřetržité sledování hladiny kyslíku
  • Spolehlivé bezpečnostní prvky
  • Vývod kyslíku s protipožární ochranou
  • Testováno na vysokou teplotu a vysokou vlhkost po delší dobu

 

PARAMETR

 

Procento kyslíku

87% - 96%

Průtok

2 - 10 Litrů/min

Výstupní tlak

20,0 +/- 1,0 psi (138 kPA +/- 7 kPA)

Hmotnost

19 kg

Rozměry (V x Š x H)

62,2 x 34,2 x 30,4 cm

Alarmy (zvukové a vizuální)

Vysoký tlak | Vysoká / nízká Nízký obsah kyslíku | Vysoká teplota plynu | Výpadku napájení

Elektrické hodnocení

230 V, 50 Hz, 3,2 A

Hlučnost 

65 dbA

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna kyslíkových koncentrátorů
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: