PRONÁJEM - Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 1025KS

Pronájem
Značka: DeVilbiss
150 Kč
Skladem (1 ks)

K pronájmu nabízíme kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) DeVilbiss Compact 1025, který umožní domácí oxygenoterapii. Zlepšuje kvalitu dýchání a života v domácí péči. Cena pronájmu za 1 den je 150 Kč. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 ti litrový  oxygenátor DeVilbiss compact 1025KS

Kyslík se aplikuje z přístroje pomocí kyslíkových brýlí či masky v domácím prostředí po dobu až 16 hod. denně. Kyslíkový koncentrátor má tu výhodu, že je částečně či plně mobilní. V domácím prostředí jej není obtížné přemístit na jakékoliv místo díky kolečkům a optimální váze.

Kyslíkový koncentrátor je vhodný pro dlouhodobou oxygenoterapii v domácím prostředí. Jedná se o stacionární přístroj, který koncentruje kyslík z okolního prostředí a pomocí kyslíkových brýlí či masky je aplikován pacientovi. Délka aplikace kyslíku pacientem může být po dobu až 16 hodin denně. Koncentrátor je vybaven kolečky, a proto je možné jej v domácím prostředí jednoduše přemístit.

Jedná se o americký přístroj, který je velmi spolehlivý, jednoduchý na provoz i obsluhu. Jelikož je přístroj nutné používat přes celý den a často i noc, jedná se o nejtišší přístroj ve své třídě. Hlučnost nepřesahuje 65 dBA. Na tento typ kyslíkového koncentrátoru můžete napojit až 15 m dlouhou kanylu, což umožňuje 

Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. Jelikož je pacient doslova životně závislý na kvalitě kyslíku a tedy přístroji, který jej dodává, je permanentně sledována kvalita průtoku kyslíku a jeho koncentrace.

Jedna z nejmenších a nejlehčích jednotek o objemu 10 litrů na trhu

Vážící pouze 19 kg, je 10 litrový koncentrát kyslíku jedním z nejmenších a nejkompaktnějších koncentrátorů na trhu, který je ideální pro pacienty, kteří potřebují více než 5 l kyslíku. Zařízení pro měření kyslíku DeVilbiss (OSD®) je vybaveno výstupem kyslíku, který zajišťuje bezpečnost a spolehlivost výrobků.

Jaké procento koncentrace kyslíku je tento kyslíkový koncentrátor schopen dodat?
V rozsahu 1 až 10 L/min je Compact 1025KS schopen poskytnout 93 % kyslík (+/- 3 %). Tato čistota byla klinicky ověřená jako vyhovující pro dlouhodobou kyslíkovou terapii. Kyslík se aplikuje na základě doporučení lékaře.

  • Schopnost dodat až 96% čistoty O2 od 2 do 10 litrů/minutu
  • Zařízení je vybaveno přístupnými kontrolami pacienta, jasnými LED diodami, které lze vidět z dálky, chráněnou kanylu a zapuštěným okruhem zvlhčovače, aby nedošlo k poškození
  • Snímač OSD® pro nepřetržité sledování hladiny kyslíku
  • Spolehlivé bezpečnostní prvky
  • Vývod kyslíku s protipožární ochranou
  • Testováno na vysokou teplotu a vysokou vlhkost po delší dobu

 

PARAMETR

 

Procento kyslíku

87% - 96%

Průtok

2 - 10 Litrů/min

Výstupní tlak

20,0 +/- 1,0 psi (138 kPA +/- 7 kPA)

Hmotnost

19 kg

Rozměry (V x Š x H)

62,2 x 34,2 x 30,4 cm

Alarmy (zvukové a vizuální)

Vysoký tlak | Vysoká / nízká Nízký obsah kyslíku | Vysoká teplota plynu | Výpadku napájení

Elektrické hodnocení

230 V, 50 Hz, 3,2 A

Hlučnost 

65 dbA

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna kyslíkových koncentrátorů
Záruka: 3 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení