COVID - 19

Nouzový stav, rostoucí počet nakažených a hrozba, že se o nemocné nebude mít kdo postarat. Takové jsou nyní zprávy každý den. Musíme si říci, že situace je opravdu vážná, a pokud se podíváme na mapu Evropy, Česká republika se nyní řadí mezi země s nejvyšším denním přírůstkem počtu nakažených koronavirem COVID-19 na 100 tis. obyvatel. Ministerstvo zdravotnictví sice postupně zpřísňovalo omezení, aby se zmírnil komunitní přenos a tím nárůst počtu nakažených, čísla nicméně dále stoupají. Z pozice, kdy na jaře byla Česká republika vzorem, jak vše zvládnout, jsme se nyní dostali na opačný pól a hledáme cestu jak zabránit nejhoršímu.

Je důležité vzchopit se, uvědomit si závažnost situace a každý den myslet na to, že naše disciplína může zachránit něčí život. Je potřeba, aby všichni táhli za jeden provaz. Pojďme omezit společná setkání, společnou konzumaci a zkusme strávit čas jen s rodinou doma a v přírodě. Vždyť jsme to vydrželi na jaře. Pojďme si pomáhat, tak, jak kdo může. Nákupem člověku v izolaci, dobrovolnictvím v nemocnici nebo jen tím, že opravdu zůstaneme doma. Každý může pomoci.

I my se snažíme pomáhat. Distribuujeme kyslíkové přístroje, které jsou nyní tak potřeba. Jsme autorizovaným dovozcem přístrojů z USA a z Německa. Zasazujeme se o maximální dostupnost kyslíkových oxygenátorů pro české a moravské nemocnice, domovy pro seniory, lázně a jiná zařízení, která se nyní potýkají s nedostatkem těchto přístrojů a plánují další kapacity. Máme dostatek přístrojů skladem jak v České republice, tak ve skladu v Německu, odkud jsme schopni vše během několika dní zajistit při větších potřebách. Poskytujeme zaškolení, servis a nyní zvýhodněné podmínky, abychom pomohli tam, kde je to potřeba.

Zdraví je jen jedno a musíme za něj bojovat. Každý z nás. Mysleme na druhé, pro které může mít tato pandemie COVID-19 trvalé následky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení