Přenosný kyslíkový koncentrátor ECLIPSE 5

Neohodnoceno
99 000 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Všechny CAIRE koncentrátory kyslíku jsou vyráběny v USA!

CAIRE ECLIPSE 5 je přenosný kyslíkový koncentrátor, který se skvěle hodí pro pacienty, kteří potřebují stabilní přísun kyslíku. Jde o malý, lehký kyslíkový koncentrátor, s nízkými nároky na údržbu, který patří mezi nejspolehlivějších kyslíkové koncentrátory na trhu. Tento přístroj nabízí nastavení nepřetržitého toku v rozmezí 0,5 až 3 L/min nebo v pulsní režim.  Pokud je přístroj nastaven na pulzní režim provozu, je v případě nedetekovaného nádechu přístroj automaticky přepnut do režimu kontinuálního toku a následně každých 15 vteřin kontroluje, zda nedošlo k obnovení nádechu. Tento kyslíkový koncentrátor je schopen nepřetržitého provozu (24/7).

Detailní informace

Detailní popis produktu

CAIRE ECLIPSE 5 je přenosný kyslíkový koncentrátor, který se skvěle hodí pro pacienty, kteří potřebují stabilní přísun kyslíku. Jde o malý, lehký kyslíkový koncentrátor, s nízkými nároky na údržbu, který patří mezi nejspolehlivějších kyslíkové koncentrátory na trhu.Tento přístroj nabízí nastavení nepřetržitého toku v rozmezí 0,5 až 3 L/min nebo v pulsní režim. V případě nastavení průtoku do 2 L/min je u tohoto přístroje možné jej zároveň používat i dobíjet baterii. Pokud je přístroj nastaven na pulzní režim provozu, je v případě nedetekovaného nádechu přístroj automaticky přepnut do režimu kontinuálního toku a následně každých 15 vteřin kontroluje, zda nedošlo k obnovení nádechu. Tento kyslíkový koncentrátor je schopen nepřetržitého provozu (24/7).


  

Provoz tohoto přístroje je velice tichý, přístroj se nepřehřívá a má nízkou spotřebu elektrické energie. Tento přístroj lze při pobytu doma jednoduše nabíjet ze sítě a následně při pobytu mimo domov, pokud právě nemáte přístup k elektrické síti jej napájet z baterie. Přístroj se automaticky přepíná do provozu na baterie, pokud se odpojí elektrický konektor a je schopen být na baterii v provozu po dobu až 5 hodin. Tento kyslíkový koncentrátor je možné nabíjet ze zdroje stejnosměrného proudu, jako například v automobilu, či lodi.Stejně jako jiné, daleko těžší kyslíkové koncentrátory i ECLIPSE 5 dokáže vytvářet nepřetržitý průtok kyslíku až 3 L/min, takže je možné jej používat jak v noci, tak při cvičení. Přístroj má nízkou spotřebu energie, což prodlouží možnost jeho provozu na baterii. Je navržen taky, aby vyžadoval minimální údržbu a zároveň bylo možné jej jednoduše přemísťovat a ovládat. Nabíjecí baterie přístroje umožní strávit více času na cestách a po příchodu domů je lze jednoduše dobít zapojením přístroje do elektrické sítě. Lidé, kteří se chtějí mimo zdroj elektrické energie pohybovat ještě déle, si mohou zakoupit náhradní nabíjecí baterii. Externí nabíječka umožní dokonce dobíjet baterie aniž by jste je měli zapojeny v přístroji. Nabízíme velké množství příplatkového volitelného příslušenství, dle Vašich individuálních představ a životního stylu.

ECLIPSE 5 nabízí stabilní výkon průtoku kyslíku, stejně jako možnost jeho pulsního dávkování. Nepřetržitý tok je možné nastavit v rozmezí 0,5 až 3,0 L/min. Pulsní dávkování lze nastavit od 16 do 192 mL při 20 nádeších za minutu. Jak s nepřetržitým tokem, tak s nastavením pulsního dávkování svému uživateli tento kyslíkový koncentrátor umožní provádět každodenních činností a zachování aktivního životního stylu. Kyslíkový koncentrátor ECLIPSE 5 je kompatibilní s mnoha předními CPAP (ventilační zařízení) a BiPAP (zařízení mechanické ventilace) zařízeními, které se používají například pří spánkové apnoe. Jeho displej umožňuje zobrazení L nebo L/min, což umožní přesnější dávkování předepsaného kyslíku. Pokud není přístrojem v pulsním režimu detekován dech, přepne se přístroj automatiky do režimu nepřetržitého toku. Tento kyslíkový koncentrátor nepřetržitě zjišťuje dech uživatele a to v intervalech po 15 sekundách. Přístroj nabízí mnoho nastavení dávkování, proto je možné jej využívat v klidu, při spánku, cvičení, i ve vysokých nadmořských výškách.

CAIRE ECLIPSE 5 je vybaven technologií autoSAT, která udržuje konzistentní FiO2 (inspirační koncentrace kyslíku) a umožňuje tak uživatelům přecházet mezi různými druhy činností, aniž by byl nucen zastavit a měnit nastavení koncentrátoru – přístroj automaticky rozpozná změnu v dýchání uživatele a automaticky upraví úroveň O2, dle potřeby.


Výhody tohoto přenosného koncentrátoru:

  • lehce přenosný
  • ideální pro použití jak doma, tak na cestách
  • lehký a kompaktní design
  • jednoduché ovládání, snadná manévrovatelnost
  • nízké nároky na údržbu
  • tichý provoz
  • plynulý i pulsní tok
  • vybaven alarmy i bezpečnostními upozorněními
  • nepřetržitý provoz

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 

Rozměry:

49 x 31 x 18 cm (v x š x h)

Váha

6,8 kg (8,3 kg s bateríí)

Nastavitelný nepřetržitý průtok:

0,5 až 3,0 L/min 

Nastavení pulsního dávkování:

16 až 192 mL 

Koncentrace kyslíku: 

93 % +/- 3 % 

Výstupní tlak kyslíku:

5 PSI (34,5 kPa)

Hlučnost:

48 dB při průtoku 3,0 L/min (běžný hluk v kanceláři), 40 dB při 3,0 pulsního dávkování (tichá konverzace)

Provozní teplota:

0°C až 40°C

Nadmořská výška a pracovní rozsah:

od mínus 382 do 4000 m nad mořem, standardní mezinárodní atmosféra (1060 - 616 hPa)

Baterie:

97,5 W, množstvá 2 ks, každá obsahuje 7,93 g lithia

Spotřeba energie: 

145 W při 3,0 L/min nepřetržitého provozu, 45 W při 1,0 pulsního provozu

Výdrž baterie:

NEPŘETRŽITÝ TOK: 1 L/min - 3,7 h, 2 L/min - 2,4 h, 3 L/min - 1,3 hod, PULSNÍ NASTAVENÍ: 1 - 5,4 h, 2 - 4,5 h, 3 - 4 h

Nominální dobu dobíjení baterie:

1,8 až 5,0 hodiny pro dosažení nabítí na 80 % kapacity (v závislosti na průtoku)

Záložní baterie alarmu:

baterie 9 V

Napájení:

100 až 240 V, 50 až 60 Hz; 12 V DC

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíkové koncetrátory pro domácí oxygenoterapii
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Eclipse 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: