Ve dnech 4.7 - 6.7.2022 máme ZAVŘENO! Děkujeme za pochopení

Vzduchový hepa filtr pro Philips

680 Kč
Na dotaz (2 ks)

Hepa filtr v kyslíkovém koncentrátoru slouží k tomu, aby odfiltroval všechen prach a nejjemnější nečistoty.

Vnitřek hepa filtru je vyrobený ze skelného mikrovlákna. Filtr je mnohonásobně přeložen a složen do harmoniky tak, aby jím prošel pouze čistý vzduch bez jakýchkoliv částic. V jedné vrstvě je filtr propustný a jeho skvělé filtrační schopnosti zařídí právě pečlivé vrstvení. Filtr zadrží až 99,97 % prachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce filtru je vyrobena z průhledného polyethylenového plastu, který je velmi stálý a vždy je přes něj vidět, zda je filtr znečištěný a je potřeba jej vyměnit.

Životnost filtru velmi záleží na prostředí, ve kterém je kyslíkový koncentrátor používán. Většinou to je od několika set hodin a po dva až tři tisíce hodin. Filtr by měl být vyměněn tehdy, když je papír uvnitř pokryt prachem a filtr je uvnitř napohled zčernalý. Pokud je filtr zanešený již nechrání Vaše zdraví. Výrobce doporučuje tento filtr měnit minimálně 1x ročně. Vizuální kontrola je doporučená 1x za 4 měsíce. Pokud je filtr zanešený, je vhodné jej vyměnit.

Hepa filtr je umístěn pod krytkou v horní části přístroje (pod madlem). Filtr je nasazen na kuželu, lze jej tahem vyjmout.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení