Vzduchový hepa filtr pro Olive 5s

Neohodnoceno
Značka: DeVilbiss
680 Kč
Skladem (>5 ks)

Hepa filtr v kyslíkovém koncentrátoru slouží k tomu, aby odfiltroval všechen prach a nejjemnější nečistoty.

Vnitřek hepa filtru je vyrobený ze skelného mikrovlákna. Filtr je mnohonásobně přeložen a složen do harmoniky tak, aby jím prošel pouze čistý vzduch bez jakýchkoliv částic. V jedné vrstvě je filtr propustný a jeho skvělé filtrační schopnosti zařídí právě pečlivé vrstvení. Filtr zadrží až 99,97 % prachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce filtru je vyrobena z průhledného polyethylenového plastu, který je velmi stálý a vždy je přes něj vidět, zda je filtr znečištěný a je potřeba jej vyměnit.

Životnost filtru velmi záleží na prostředí, ve kterém je kyslíkový koncentrátor používán. Většinou to je od několika set hodin a po dva až tři tisíce hodin. Filtr by měl být vyměněn tehdy, když je papír uvnitř pokryt prachem a filtr je uvnitř napohled zčernalý. Pokud je filtr zanešený již nechrání Vaše zdraví. Výrobce doporučuje tento filtr měnit minimálně 1x ročně. Vizuální kontrola je doporučená 1x za 4 měsíce. Pokud je filtr zanešený, je vhodné jej vyměnit.

Hepa filtr je umístěn pod krytkou v horní části přístroje (pod madlem). Filtr je nasazen na kuželu, lze jej tahem vyjmout.

 

Foto pouze ilustrační

Výměna Hepa filtru u kyslíkového koncetrátoru DeVilbiss

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: